Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Myslivecké sdružení Mariánov

Myslivecké sdružení Mariánov

Počátek vzniku se datuje od r.1992, kdy došlo k rozdělení integrovaného mysliveckého sdružení Želátovic na MS Mariánov, MS Želátovice a MS Radslavice.

Tímto rokem začala nová éra mysliveckého sdružení Mariánov. Nebylo lehké začít od prvopočátku, ale postupem času se díky snaze členů a přátel myslivosti stal stabilní spolek dobrých kamarádů. Ti dokázali spojit svou zábavu a koníčka s prací, jež potom přináší výsledky, jak pro honitbu, tak i pro zábavu, jakou se zde stala sportovní střelba, která vyvrcholila ve vybudování vlastní střelnice „Skalka“.

Střelby v roce 2016

Myslivecké sdružení Mariánov

Myslivecké sdružení Mariánov působí v současné době na katastrech obcí Čechy, Domaželice a Líšná, kde hospodaří na rozloze 1100 ha. Samotné sdružení má nyní 22 členů a 6 loveckých hostů.

Výbor mysliveckého sdružení Mariánov

Trofej

Předseda: Ing. Jaroslav Hradílek
Místopředseda:  JUDr. Jaroslava Pavelková
Hospodář:   Jan Němec
Jednatel: František Pospíšil
Pokladník: Ing. Bohumil Štefek
Kynolog: Josef Mánek
Myslivecká stráž: Josef Pospíšil,  Vratislav Pumprla

Myslivcův rok

Začátkem roku začínají myslivcům starosti s přikrmováním zvěře. Každý člen sdružení má přiděleno své krmné zařízení, o které se celoročně stará od oprav až po zakrmení senem, solí, léčivy, plevami či jadrnými krmivy, které jsou nezbytné pro přezimování zvěře. Všechen krmný materiál je nutno během roku připravit a nakoupit na zimní období.

krmelec.jpg nora.jpg

fulltextové vyhledávání

25. 10. Beáta

Zítra: Erik

 www.mostenka.cz

 www.mas-mostenka.cz

 http://hostynsko.cz/

 
VTIC_logo_velke.jpg

  pcr-google2.gif

pruhledno[1].gif

pruhledno.gif

 02.png

Návštěvnost stránek

300901